Синопосис

Приказна за столарот кој се бори трите негови деца да веруваат во Дедо Мраз, а кога тој ќе ги замени местата со него, ќе ја направи божиќната вечер за паметење.

Видео & Фото

6 photos

Напиши коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *