Синопосис

Приказната го следи Лоро кој патува со семејството од Буенос Аирес до родниот град во Шпанија на венчавката на својата сестра. На сред големата семејна прослава, нејзината ќерка е киднапирана. Во тешките денови кои следуваат, растат тензиите помеѓу членовите на семејството, а добро чуваните тајн и излегуваат на виделина.

Видео & Фото

1 videos 6 photos

Напиши коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *