Синопосис

Џулиет е заглавена во долгогодишна врска со Данкан, кој е опседнат со рокерот Такер Кроу. Кога акустичното демо од пред 25 години ќе излезе во јавност, почнуваат да се случуваат големи промени во животот на рокерот. Филмот е правен по романот на Ник Хорнби „Џулиет“ и е комична приказна за втора шанса.

Видео & Фото

1 videos 4 photos

Напиши коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *